LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Forums

Tēma: Lets kiniesu klons
Forums Tirdziņš Pērk
Autors Ziņojums
Citēt
17. novembrī, 21:00
Sveiki.
Pirms apsveru domu par ko nopietnu veletos tikt pie letas kiniesu kopijas.Meroga 1/10 vai 1/8. Lai ir spejiga izturet parastu driftosanu pa asfaltu/tepiki.Interese gan ar daleju elektroniku gan vispar tikai plika sasija.Varbut kadam kas ir pieejams?
Rediģēts 1 reizes, pēdējo reizi 17. novembrī, 21:44
 
Citēt
17. novembrī, 22:58
Kautvai offroud sasiju.
 
Citēt
17. novembrī, 23:35
ne1 kjiinieshu klons tev nespees iztureet braukshanu...ar kjiinieshiem ir taa...nopeerc shasiju pa 100$, tad paaris min pabrauc un ieguldi veel ~100$...un tad kaadu laiku vari braukt
------
Drifting is Not a Crime ...r31house GRK2+
 
Citēt
18. novembrī, 00:05
Tik loti traki?Es biju domajis tapat savam priekam nevis sacensibam.Hmm cik tada gadijuma maksa letaka normala sasija lietota?
 
Citēt
18. novembrī, 00:23
Priekam jāpērk TT01, Sprint 2, Maverick Strada, Flying Fish etc. Ar ķīniešiem būs remontēšana, nevis prieks.
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
18. novembrī, 09:06
Ziemas_prieki @ 17.11.2014 22:58:
Kautvai offroud sasiju.
Offroad šasiju labāk ņem lietotu pro modeli - pilns latrc forums. Būs galvas tiesu labāka par ķīniešu brīnumiem.

Onroadam šobrīd LV praktiski nav piedāvājuma lietotiem pro modeļiem, bet var pameklēt ebajā - vislabāk UK vai DE...
------
Dzēsiet droši laukā. Viss ko rakstu taču ir SPAMs... ;)
 
Citēt
18. novembrī, 11:00
Es te izraknajos vecus forumu ierakstus viens dalibnieks bij tirgojis savu Maverick pa 30Euro. Apmeram ko lidzigu gribetos atrast.
 
Citēt
18. novembrī, 13:46
Ziemas_prieki @ 18.11.2014 11:00:
Es te izraknajos vecus forumu ierakstus viens dalibnieks bij tirgojis savu Maverick pa 30Euro. Apmeram ko lidzigu gribetos atrast.
Tas bija bez elektronikas. Uz striķa vilksi?
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
18. novembrī, 14:02
Stalwart @ 18.11.2014 13:46:
Ziemas_prieki @ 18.11.2014 11:00:
Es te izraknajos vecus forumu ierakstus viens dalibnieks bij tirgojis savu Maverick pa 30Euro. Apmeram ko lidzigu gribetos atrast.
Tas bija bez elektronikas. Uz striķa vilksi?
Majas ir pieejams motors,cupina ar bacam un vel visadiem sikumiem.
 
Citēt
19. novembrī, 08:20
nu tad meklee un mb atradiisi...apskati sludinaajumus rcdrift.lt, tur ir vairaak variantu leetiem kraamiem kaa te.
------
Drifting is Not a Crime ...r31house GRK2+
 


Veidot jaunas tēmas un atbildēt esošajās ir atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem!