LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Lietotāja reģistrācija

Lai piereģistrētos, lūdzu aizpildiet kreisajā pusē redzamo formu.

Visi redzamie lauki jāaizpilda obligāti.

E-pasta adresei jābūt īstai un strādājošai, jo tā būs nepieciešama reģistrācijas apstiprināšanai.

Parolei ir jābūt vismaz 7 simbolus garai, kā arī tajā ieteicams izmantot gan burtus, gan skaitļus.

Pēdējā lauciņā ievadiet virs tā redzamo drošības kodu.


Reģistrējoties šajā tīmekļa vietnē, Jūs piekrītat sekojošiem noteikumiem:


Kaut arī administrātori un moderētāji šajā forumā centīsies dzēst vai rediģēt visus apstrīdāmus materiālus tik ātri, cik vien iespējams, ir iespējams atkārtoti apskatīt un pēc vēlēšanās mainīt katru ziņojumu. Tādēļ Jūs piekritat, ka visi iesūtītie ziņojumi šajā forumā skaidri izsaka tieši autora uzskatus un viedokļus, nevis administratoru, moderētāju vai lapas izstrādātāju viedokļus (izņemot viņu pašu rakstītos ziņojumus) un tādejādi viņi nav atbildīgi par tiem.

Jūs piekrītat neiesniegt jebkādus aizvainojošus, piedauzīgus, vulgārus, apmelojošus, naidīgus, darudīgus, seksuāli-orientētus vai citus materiālus, kas var pārkāpt piemērojamas cilvēktiesības un likumus. Tā darot Jūs varat tikt nekavējoties un pastāvīgi izraidīts/a (un Jūsu servisu provaideris informēts). Visu ziņotāju IP adreses tiek pierakstītas pastiprinot šos nosacījumus. Jūs piekrītat, ka šīs lapas izstrādātājs, administrātors un moderētāji ir tiesīgi dzēst, rediģēt, pārvietot jebkuru tematu jebkurā pēc viņu prāta piemērotā laikā. Kā Lietotājs Jūs piekritat, ka jebkura informācija, kas ir norādīta augstāk tiks saglabāta datu bāzē. Kaut arī šī informācijas noplūde jebkurai trešai personai bez Jūsu piekrišanas nav izslēdzama, lapas izstrādātājs, administrators un moderētāji nevar tikt saukti pie atbildības par jebkuru ielaušanās mēģinājumu kas var novest pie datu noplūdes.

Šis forums izmanto Cookies tehnoloģiju lai saglabātu informāciju uz vietējā datora. Šie cookies nesatur jebkādu augstāk norādīto informāciju; tie kalpo tikai Jūsu forumu apskates labpatikas uzlabošanai. Jūsu e-pasta adrese tiek lietota tikai jūsu reģistrācijas detaļu un paroles apstiprināšanai (un jauno paroļu izsūtīšanai, ja iepriekšējā tiek nozaudēta vai aizmirsta).