LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Forums

Tēma: Problema ar ESC
Forums d10rc Forums Off-topic
Autors Ziņojums
Citēt
31. oktobrī, 20:33
Es braukaju pa mitru asvaltu ar RC!!
Sākumā viss bija OK bet peknsi man pazuda gāze bet stūre strādā !!Uz ESC sak mirgot led lampa kura parasti nedeg un masīna nekustas uz prikesu vet sture strādā !!Kāds nezina kas ir noticis un ko varētu darīt ???
------
Gribu Driftēt..:))
 
Citēt
31. oktobrī, 20:57
Man bija tas pats ar Tamiya ESC. Noliku plauktā lai žūst, nākamajā dienā atdzīvojās. Ja rītdien arī nekustēsies - tad gan būs jāmeklē jauns ESC vai motors
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
31. oktobrī, 21:04
Stalwart @ 31.10.2011 20:57:
Man bija tas pats ar Tamiya ESC. Noliku plauktā lai žūst, nākamajā dienā atdzīvojās. Ja rītdien arī nekustēsies - tad gan būs jāmeklē jauns ESC vai motors
Ir tā ka sakuma apmeram vienu sekundi griez un tad sak mirgot ESC lampa un viss!!
------
Gribu Driftēt..:))
 
Citēt
31. oktobrī, 22:46
Lai žūst. Nav ko mocīt slapju
------
Celestial Mechanics :: TeamCelestial.com :: youtube.com/CelMechanics :: facebook.com/CelMechanics :: twitter.com/CelMechanics
 
Citēt
01. novembrī, 19:49
Viss aizgaja !@!!
------
Gribu Driftēt..:))
 
Citēt
01. novembrī, 20:41
Elektronikai pēc noklusējuma nepatīk mitrums, to vajadzētu respektēt. Ja konkrētā elektronikas ierīce nav speciāli paredzēta lietošanai slapjumā (piem atsevišķi regulātori, stūres mašīnītes skaitās water proof), tad labāk mitrumā neizmantot, vai vismaz uztvērēju un uztvērēju nohermetizēt ieliekot gumijas balonā un aiztaisot ar savilcēju. Pēc slapjās braukšanas elektroniku ieteicams izjaukt un izžāvēt, lai iekšē nesāk koroziņš dzīvot.
------
>>> latrc.lv <<< >>> GT BMI CH <<<
 


Veidot jaunas tēmas un atbildēt esošajās ir atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem!