LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Par radio vadāmiem
drifta auto
un ne tikai.

Forums

Tēma: Barošanas bloki!
Forums d10rc Forums Iesācēju jautājumi
Autors Ziņojums
Citēt
01. janvārī, 15:19
kur var kādu infu dabūt par barošanas bloku uzmeistarošanu?

dzirdējis esmu par to izveidi no pc blokiem. tik nekur neko jēdzīgu nevar atrast.

daudz kur dzirdēts, ka tie esot par švaku - man elektriķis teica, ka par nopietnu, un tik precīzu nemaz nevajag.
tagad esmu galīgā nesaprašanā (vēl nesen manīju prtatīvā barošanas bloku, kas sameistarots priekš lādera - tam vispār ampēri mazie)

 
Citēt
01. janvārī, 15:55
Šeit ir pieejama informācija par to, kā uztaisīt lādētāja barošanas bloku no datora barošanas bloka.http://www.latrc.lv/viewtopic.php?f=27&a mp;t=482&hilit=baro%C5%A1anas+bloks
------
>>> latrc.lv <<< >>> GT BMI CH <<<
 
Citēt
02. janvārī, 12:41
Sekojot instrukcijām linkos, ko iedeva GRIP, pats pirms kāda laika uztaisīju barošanas bloku no PC. Ideāli darbojas!
 
Citēt
02. janvārī, 13:01
Jau tajā linkā daudz iepukstēju (tur niks = Aigars).

Piebildīšu vien to, ka ņemt kreisos barokļus nevajadzētu. Respektīvi, ir OK taisīt no, piemēram, HEC, FSP, ja nav kur naudu likt, arī no OCZ u.tml. Divi noteicošie faktori - cena virs Ls 20 (par ne-astronomiskas jaudas (~350W) barokli) un pietiekams svars (jo vieglāks, jo lielāka Ķīna).

RV te visu laiku pīkst, ka drošības labad pie 5V (ammm, neatceros krāsu vadiem) jāpieliek spuldzīte, lai 12V dod ārā maksimālo jaudu. Nestrīdēšos, vien teikšu, ka man arī bez 5V aiztikšanas darbojas un pietiek lādīklim.
------
Rosinu domāt!
 
Citēt
02. janvārī, 13:12
Es saskāros ar vienu mazu nepilnību šādam baroklim - lādējot 8x 1.2v AA tipa aķus, lādētājs izmeta - Low input voltage, kas nozīmē, ka šāda tipa barokļi nespēj nodrošināt nedaudz vairāk par 12 V, pie vajadzības.
Rediģēts 1 reizes, pēdējo reizi 02. janvārī, 13:13
------
Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē.
 
Citēt
02. janvārī, 17:24
Nezinu, vai es pīkstu, bet BigArchi minētajai problēmai kā reiz iemesls varētu būt tas, ka nav slodzes uz 5V. Spuldzītes es neesmu ieteicis, bet gan 1omu/25W(vai jaudīgāku) keramisko pretestību, ko var ērti piestiprināt pie radiatora...

Īsumā - impulsu barošanas bloku pamatideja ir atgriezeniskā saite ar ko tiek regulēts impulsu garums un respektīvi izejas spriegums. Parasti bar.blokiem (nezinu par īpaši dārgajiem) ir tikai viens impulsu ģenerators, kas regulē kopējo spriegumu pēc 5V izejas, Ja nav slodzes uz 5V, bet ir slodze 12V, 12V izejā spriegums nokrīt zem 11V. Dažiem lādētājiem tas &quot;nepatīk&quot;. Ar rezistoru parasti dažādi bar. bloki tur līdz 10 A lielu slodzi.

Tam visam ir jēga, ja ņemam vecu bar. bloku. Ja pērk jaunu bar. bloku cenā virs 20 Ls, neredzu tam jēgu. Tad labāk iepirkt jaunu specializētu 12V bar. bloku: http://www.pilotage-rc.lv/catalogue/80_/80_99/RC67 03/
------
Dzēsiet droši laukā. Viss ko rakstu taču ir SPAMs... ;)
 
Citēt
02. janvārī, 20:31
barošanas bloks ir tas pats lādētājs?
------
Monster energy team.
 
Citēt
02. janvārī, 20:39
------
Rosinu domāt!
 
Citēt
02. janvārī, 20:47
kas tad tie ir
------
Monster energy team.
 
Citēt
02. janvārī, 20:53
Lielākā daļa daudz maz normālu lādētāju darbojas ar 12V.

Barošanas bloks ir tas, kas nodrošina 12V un pie kā slēdz klāt lādētāju...
------
Dzēsiet droši laukā. Viss ko rakstu taču ir SPAMs... ;)
 
Citēt
03. janvārī, 17:14
Jeb ja var rupji izteikties bloks, kas no 220v &quot;izveido&quot; 12V.
------
Ja nav ko teikt, vienkārši paklusē.
 


Veidot jaunas tēmas un atbildēt esošajās ir atļauts tikai reģistrētiem lietotājiem!