LatviskiIn EnglishПо-русски

Latvijas RC Drift Forums

Радиоуправляемые
дрифт авто
и многое другое
.

Kas ir RC Drifts?

Radiovadāmo automodeļu drifts ir izsmalcināts sporta veids, kas neprasot daudz līdzekļus un laika, ļauj labi pavadīt savu brīvo laiku, kopā ar draugiem kādā autostāvvieta vai speciāli ierīkotā trasē sacenšoties kontrolētās sānslīdes meistarībā.

 

RC Drifts, kā tāds, tika noskatīts no 1:1 mēroga D1 sacensībām, kur automašīnas tiek vadītas kontrolēta sānslīde ievērojot trajektoriju, ātrumu, sānslīdes leņķi, un distanci. Tieši tādi paši noteikumi ir arī 1:10 modeļu driftam, ar minimālām tehniskām atšķirībām mašīnu uzbūvē. Kā zinām, lielajā driftā piedalās auto ar aizmugurējo piedziņu, jeb RWD. Modeļiem, pie 1:10 izmēra attiecības, svara mērogs sasniedz 1:1000, tāpēc ir nepieciešama pilnpiedziņa un speciālas drifta riepas, kuras samazina mašīnas saķeri ar segumu. 

 

Lai uzsāktu RC Driftera karjeru, ir nepieciešama vēlme un nedaudz finanses. Nepieciešamais ekipējums Latvijas radiovadāmo modeļu veikalos izmaksās līdz 200 Ls. Ar Ready-to-Run (RTR) komplektu, pāris baterijām un lādētāju var uzsākt treniņus, un pie zināmas apņēmības, arī iegūt kausus sacensībās.


Ļoti pozitīvs aspekts ir tas, ka pie mazākas vai lielākas kļūdas, kad ietriecies apmalē vai betona sienā, modelītis netiks kritiski bojāts, lai jūs nevarētu turpināt braukt. Pat pēc nopietnas avārijas katru detaļu var nopirkt atsevišķi, un vakarā pie tējas krūzes atgriezt cietušo kaujas zirgu pie dzīvības.

 

 

 

 

 

 

 

 

Gribi izmēģināt? Nāc uz t/c "ZOOM" ķengaragā. Seko forumam lai satiktu pieredzējušos braucējus.